برج گالاتا ترکیه

شهری است که به خوبی جامۀ فرهنگ و تاریخ خود را به تن کرده و آنها را در شکل شهری هیجان‌انگیز آمیخته است که چیزهای زیادی برای ارائه به مسافران سرتاسر جهان دارد. بنیان آن به دوران نوسنگی بازمی‌گردد. امروزی شهری مدرن است که به واسطۀ مساجد، قصرهای سلطنتی و کلیساهای جامع و نیز بازارهای سنتی به میراث تاریخی خود وفادار مانده است. بزرگترین شهر ترکیه، قد برافراشته میان غرب و شرق، هاله‌ای از سحر و افسون را می‌پراکند که به مذاق تمامی بازدیدکنندگان خوش خواهد آمد. در ایران نیز سالیان گردشگران زیادی با تور  به این شهر زیبا و تاریخی سفر میکنند. البته اگر هم فکر سیاحت و هم فکر تجارت هستید سفر به  به شما پیشنهاد می شود.

برج گالاتا ترکیه

برج گالاتا ترکیه

با ارتفاع ۶۷ متر (۲۱۹ فوت)، برج گالاتا بر افق استانبول حکمرانی کرده و بهترین مناظر شهر قدیمی و اطراف آن را به نمایش می‌گذارد. این برج سنگی قرون وسطایی، که به عنوان برج مسیح نیز شناخته می‌شود، بلندترین ساختمان استانبول به هنگام ساخت آن در سال ۱۳۴۸ بود و هنوز نیز یکی از ساختمان‌های بلند استانبول به شمار می‌رود. این برج در طول قرون متمادی مورد مرمت قرار گرفته و زمانی به عنوان برج رصد برای تشخیص آتش‌سوزی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. امروزه بخش بالادست آن شامل یک کافه، رستوران و کلوب شبانه است که دسترسی به هر دوی آنها از طریق آسانسور موجود در ساختمان نه‌ طبقه امکان‌پذیر است و مناظر خیره‌کننده‌ای را می‌توان در آن یافت.

تور ارمنستان به دلیل نزدیکی و هم مرزی با کشور ایران ازجمله تورهای محبوب گردشگران ایرانی می‌باشد. قیمت تور ارمنستان به دو شکل زمینی و هوایی انجام می‌شود و تور زمینی ارمنستان نیز به دلیل عبور از جاده‌های بسیار سرسبز و خوش‌منظره مورد توجه می‌باشد. قیمت تور ارمنستان در لیست زیر می‌توانید آژانس‌های ارائه‌ دهنده تور ارمنستان را مشاهده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *