بازار بزرگ استانبول

شهری است که به خوبی جامۀ فرهنگ و تاریخ خود را به تن کرده و آنها را در شکل شهری هیجان‌انگیز آمیخته است که چیزهای زیادی برای ارائه به مسافران سرتاسر جهان دارد. بنیان آن به دوران نوسنگی بازمی‌گردد. امروزی شهری مدرن است که به واسطۀ مساجد، قصرهای سلطنتی و کلیساهای جامع و نیز بازارهای سنتی به میراث تاریخی خود وفادار مانده است. بزرگترین شهر ترکیه، قد برافراشته میان غرب و شرق، هاله‌ای از سحر و افسون را می‌پراکند که به مذاق تمامی بازدیدکنندگان خوش خواهد آمد. در ایران نیز سالیان گردشگران زیادی با تور  به این شهر زیبا و تاریخی سفر میکنند. البته اگر هم فکر سیاحت و هم فکر تجارت هستید  به شما پیشنهاد می شود

بازار بزرگ استانبول

نتیجه تصویری برای بازار بزرگ استانبول

مسافرینی که عاشق خرید هستند، نباید بازدید از بازار بزرگ را از دست بدهند. بازار بزرگ با ۵۰۰۰ مغازه یکی از بزرگترین بازار‌های سرپوشیده در جهان است. با بیش از دویست‌وپنجاه هزار بازدیدکننده در روز، بازار دارای اقلامی همچون جواهرات، فرش‌های پرنده و غیرپرنده، ادویه‌جات، عتیقه‌جات و سرامیک‌های نقاشی شده با دست است. تاریخ ساخت بازار به سال ۱۴۶۱ بازمی‌گردد و امروزه، خانۀ دو مسجد، چهار چشمه، دو حمام و یا استخر شنای سرپوشیده و نیز جواهر بدستان است که در آن کمیاب ترین و با ارزش ترین اقلام به طور سنتی یافت می‌شوند. اینجا همان جایی است که خریداران می‌توانند سکه های قدیمی، جواهرات با سنگ های قیمتی، سلاح های منبت کاری شده و مبلمان‌های عتیقه پیدا کنند.

تور ارمنستان به دلیل نزدیکی و هم مرزی با کشور ایران ازجمله تورهای محبوب گردشگران ایرانی می‌باشد. قیمت تور ارمنستان به دو شکل زمینی و هوایی انجام می‌شود و تور زمینی ارمنستان نیز به دلیل عبور از جاده‌های بسیار سرسبز و خوش‌منظره مورد توجه می‌باشد. قیمت تور ارمنستان در لیست زیر می‌توانید آژانس‌های ارائه‌ دهنده تور ارمنستان را مشاهده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *